Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

В Харкові відбувся міжрегіональний семінар для платників податків

09.02.2018 -

Захід зібрав  більше трьох сотень суб’єктів господарювання з Харківської та Полтавської областей, провідних фахівців ДФС України та незалежних експертів- аудиторів.

Ініціатором й організатором семінару виступив журнал - офіційне видання ДФС України «Вісник. Офіційно про податки».

Відкриваючи семінар, начальник ГУ ДФС у Харківській області Микола Рибаков відзначив, що проведення роз`яснювальної роботи з платниками податків є одним із пріоритетних у діяльності органів ДФС. «Адже сумлінний платник податків, це, передусім, обізнаний підприємець. Тож задача фіскальної служби, як можна якісніше та оперативніше донести до суб’єктів господарювання усю нову та необхідну для них податкову інформацію», - підкреслив керівник головного управління. 

Теми, які розглядались під час семінару, різноманітні - ПДВ, податок на прибуток підприємств, ПДФО, єдиний податок.

Тож кожен учасник семінару мав можливість не лише дізнатися інформацію про податкові зміни, а й задати питання щодо оподаткування певних видів діяльності у розрізі окремих податків.

В ГУ ДФС впевнені, що інформація, отримана на семінарі та спілкування з фахівцями, стане у нагоді усім учасникам заходу під час ведення ними господарської діяльності.