Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Понад 974 мільйона гривень перерахувала Харківська митниця ДФС до Державного бюджету України

08.02.2018 -

В січні поточного року Харківська митниця ДФС перерахувала до Державного бюджету України понад 974 мільйона гривень, що на 13 % більше, ніж за аналогічний період минулого року.

З початку року митницею оформлено 7796 митних декларації, з них 99,96% - електронні митні декларації.

Зберігається тенденція до зменшення часу митного оформлення, середній загальний час оформлення товарів у січні 2018 року становить 1 годину 49 хвилин.

Через митний кордон України пропущено 2 687 тисяч тонн вантажів, понад 173 тисячі транспортних засобів та понад 359 тисяч громадян.

Спостерігається позитивна динаміка показника використання «єдиного вікна» при митному оформленні товарів і транспортних засобів. Відносна кількість оформлених заявок від кількості митних декларацій при митному оформленні товарів за принципом «єдиного вікна» у січні склала 41,4 %.

За січень 2018 року митницею заведено 211 справ про порушення митних правил, що на 115 справ більше, ніж за аналогічний період минулого року. З початку року розглянуто 136 справ про порушення митних правил, за якими накладено штрафів на суму 2 мільйони 63 тисячі гривень, стягнуто штрафів на суму 554 тисячі гривень.