Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Від автовласників Харківщини до місцевих бюджетів надійшло 29,7 млн. гривень

16.01.2018 -

Протягом 2017 року до місцевих бюджетів надійшло 23,5 млн. грн. транспортного податку з фізичних осіб та 6,2 млн. грн. з юридичних осіб.  Зазначену суму податку власники VIP-авто сплатили більш ніж за 900 легкових автомобілів (власники фізичні особи) та 375 (юрособи).

В ГУ ДФС у Харківській області відзначають, що у зрівнянні з минулорічним періодом надходження по фізичних особах збільшились на 1 млн. грн. ( у 2016 році сплатили понад 22 млн. грн.). Збільшилась і кількість авто - на 50.

Найбільше  цього податку сплатили фізичні особи у Київському районі м. Харкова. У фіскальній службі підкреслюють, що найпоширеніша модель, яку обирають для себе мешканці вказаного району, є «Mercedes».

А ось у Харківській області в лідерах по сплаті фізособи Харківського та Дергачівського районів. Вони надають перевагу моделі «BMW».

В податковому відомстві регіону зазначили, що наприкінці минулого року, Харківська область посіла друге місце після м. Києва  по сплаті  транспортного податку фізичними особами.