Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У грудні від мешканців Харківщини до бюджету держави надійшло майже 4 мільярди гривень податків та зборів

03.01.2018 -

За грудень 2017 року до бюджетів усіх рівнів надійшло  3 979,5 млн.грн.. У фіскальній службі регіону проінформували, що індикативний показник ДФС України виконано на 137,2%, бюджет додатково отримав 1 078,5 млн.грн.  

При цьому, до Державного бюджету зібрано 2 934,1 млн.грн. Індикативний показник ДФСУ виконано на 166,6%, бюджет додатково отримав 1 173,2 млн.грн.  До Місцевого бюджету   надійшло 1 045,4 млн.грн., що на 203,5 млн. грн. більше ніж за грудень минулого року.

Податківці переконані, що таких  позитивних результатів вдалось досягти завдяки сервісній складовій. Для обслуговування громадян створено усі умови - працюють Центри обслуговування, функціонує Електронний кабінет, тобто прозвітувати, отримати інформацію або консультацію, можна навіть не виходячи з дому. В ГУ ДФС області відзначають, що харків’яни - найактивніші користувачі  електронного кабінету платника. Наприкінці минулого року Харків обійняв перше місце серед найактивніших 10 міст України по користуванню електронним кабінетом платника.