Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Харківщині ліквідували контрабандне «павутиння»

01.12.2017 -

Працівники податкової міліції Харківщини спільно зі співробітниками Східного регіонального управління Державної прикордонної служби та прокуратури Харківської області викрили схему з незаконного переміщення товарів через державний кордон.

Про це повідомляє в.о. першого заступника начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Янчук.

В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.З ст. 212 Кримінального кодексу України, встановлено, що група осіб з числа мешканців м. Харкова та Харківської області за допомогою мережі "Інтернет" здійснювала пошук осіб, які потребували допомоги в переміщенні товарів з території України до РФ. Замовниками вказаного продукту виступали власники Інтернет-магазинів та підприємці громадяни України. Після надходження відповідних замовлень, вантаж за допомогою логістичних компаній доставлявся до міста Харків на ім'я одного з членів групи або підставної особи. Після отримання товару члени протиправної групи організовували його незаконне переміщення на територію РФ до м. Бєлгорода. Далі, з використанням логістичних компаній РФ, товар доставлявся покупцям по всій території РФ. Вказана схема переміщення товарів, аналогічно працювала і в зворотному напрямку.

За результатами проведених заходів вилучено товарно-матеріальних цінностей «контрабандного» призначення на суму близько 1 1,5 млн. гривень; 2 автомобіля, які використовувались для переміщення товарів орієнтовною вартістю 106 000 грн.; грошові кошти у сумі 420 050 російських рублів, 36 400 доларів США, 237 900 гривень; банківські картки, чорнові записи про рух «контрабандного» товару та грошових коштів, копії платіжних документів російських та українських банків, інформація з електронних носіїв.

Тривають подальші слідчо-оперативні заходи, після повного завершення яких планується вручення підозр фігурантам кримінального провадження.