Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Харків’яни - найактивніші користувачі електронного кабінету платника

08.11.2017 -

Про це повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області. Харків займає перше місце серед найактивніших 10 міст України по користуванню електронним кабінетом платника.

Так, за 10 місяців 2017 року сервісами приватної частини Електронного кабінету для подання податкової звітності скористалися понад 170,5 тис. платників Харківської області.

Постійними користувачами приватної частини Електронного кабінету платника є 30,4 тис. юридичних осіб та 140,1 тис. фізичних осіб-підприємців.

За 10 місяців 2017 року через Електронний кабінет подано більше 3,2 млн. різного типу документів, не враховуючи податкові та акцизні накладні.

Електронні сервіси та послуги для платників податків постійно удосконалюються. У першу чергу в Кабінеті реалізуються ті сервіси та послуги, які є найбільш запитуваними зі сторони бізнесу. Платники мають доступ до податкової інформації в режимі реального часу, що не потребує формування додаткових запитів та отримання витягів, і дає можливість перегляду як всієї податкової інформації, так і документів, які подавались в паперовому вигляді та електронному вигляді через Кабінет та/або інші програмні засоби.

Платникам забезпечено в он-лайн режимі доступ до сервісів систем електронного адміністрування податку на додану вартість та реалізації пального,  Єдиного реєстру податкових накладних, де платник може отримати актуальну інформацію щодо складених та надісланих на реєстрацію таким платником чи його контрагентом податкових накладних та розрахунків коригування, дізнатися про статус податкових накладних/розрахунків коригування (зареєстровані, реєстрацію яких зупинено, щодо яких прийнято Комісією ДФС рішення про реєстрацію чи відмову в такій реєстрації тощо).

Загалом, на сьогодні в Електронному кабінеті платника забезпечено реалізацію повного спектру сервісів для фізичних осіб-підприємців та громадян, і майже на 100% реалізовано сервіси для юридичних осіб – платників податку на додану вартість та платників спрощеної системи оподаткування.

Інструктивні матеріали по використанню Електронного кабінету платника