Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Легалізуємо бізнес разом – харківські податківці зустрілися з представниками профспілок торгівлі та громадського харчування

12.10.2017 -

Головною темою зустрічі у форматі «семінар», стало доведення до представників галузі податкової інформації та обговорення питань, що виникають під час роботи суб’єктів господарювання. Зокрема легалізації праці та оподаткування підакцизних товарів.

Питання актуальні та серйозні, а отже потребують і детальної уваги з боку податківців, і вирішення проблем сумісно з представниками бізнесу. А профспілки, як захисники інтересів підприємництва,  є тим самим  зв’язуючим  ланцюгом.  З боку фіскальної служби участь у заході взяла заступник начальника ГУ ДФС області Наталія Свєтош та керівники структурних підрозділів. Були присутні і члени Громадської ради при ГУ ДФС у Харківській області.

Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС області Сергій Благий проінформував присутніх про заходи, які вживаються службою з метою легалізації трудових відносин та заробітної плати. Податківець наголосив на важливості дотримання роботодавцями трудового законодавства. Адже наслідки негативні -  це не тільки втрати бюджету, але й незахищене майбутнє тих, хто отримує «конверти», і відповідальність  роботодавців.  Керівник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Сергій Уваров  зосередив увагу представників галузі на ліцензуванні торгівлі підакцизними товарами, порядку  проведення фактичних перевірок та здійснення господарської діяльності виключно у рамках правого поля.

Роз’яснювальна робота,  відзначають фахівці служби, триває.