Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Індивідуальні консультації від податківців майбутнім бізнесменам

11.10.2017 -

Серед методів роз’яснювальної роботи, в арсеналі фахівців фіскальної служби Харківщини – проведення консультацій, під час яких в індивідуальному порядку податківці роз’яснюють конкретне питання.

Цього разу фахівці ГУ ДФС у Харківській області провели такий захід в Консалтинговому центрі при Харківському міському центрі зайнятості. Відвідувачі - майбутні бізнесмени. У кожного своє питання, та й бізнес, який вони планують відкрити, різний.

Наприклад, Дмитро, 32 роки, прагне розпочати власну справу по виробництву  макаронних виробів з кукурудзяної муки. Він горить цією ідею і розповідає усім про корисні властивості такої муки. Фахівець податкової служби проконсультував його, яку систему оподаткування обрати та проінформував щодо ставок оподаткування.

Сергій та Ігор, переселенці зі східних територій країни. Планують відкрити інтернет-магазин. Хлопцям податківці допомогли розібратися, які дозвільні документи потрібні для його відкриття.

Ольга, 37 років. Відкриває перукарню. Тож і отримала інформацію щодо  сум податків, які їй доведеться сплачувати та у які терміни.

Олена, 40 років. У передмісті Харкова планує відкриття мгазину, де здійснюватиме торгівлю сільгосппродукцією. Жінку проконсультували щодо ведення обліку приватним підприємцем.

Крім того, усім безвиключно розповіли про електронні сервіси, які сьогодні пропопонує своїм платникам для зручності та комфорту Державна фіскальна служба України. Обслуговуватися можливо не виходячи з дому, мінімізуючи контакти «податковий інспектор-платник».