Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Харківщині відшкодування ПДВ здійснюється без затримок

13.09.2017 -

Як повідомили в Головному управлінні фіскальної служби, протягом січня-серпня 2017 року платникам відшкодовано 718,1 млн. грн. податку на додану вартість, що перевищує відповідний період минулого року на 308,1 млн. грн. Майже 93% заявлених до повернення сум відшкодовувалися протягом місяця за результатами камеральних перевірок.

З початку впровадження Електронного реєстру заяв про повернення сум бюджетного відшкодування з 1 квітня 2017 року платниками Харківської області задекларовано 632 млн. грн. заявок, з них відшкодовано податку на загальну суму 389,0 млн.грн., зменшено неправомірно заявлені суми на 135 млн.грн., триває відпрацювання сум, по яких термін узгодження не настав (поточні декларації за липень 2017 року) на 108,0 млн.грн.

Крім того, спостерігається зменшення суми заборгованості з ПДВ, що знаходиться на оскарженні в судах, та суми заблоковані у зв’язку застереженнями правоохоронних органів (з початку квітня цього року на 27,8%).