Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Громадянам повернули більше 5,0 млн. грн. податкової знижки за навчання

22.08.2017 -

Загалом, в цьому році вже близько 4,2 тис. громадян - мешканців Харкова й області, надали декларації з метою скористатися правом на податкову знижку. З них, 3,5 тисячі (понад 80%) - за витратами, які пов’язані з оплатою вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти.

Про це розповіла під час зустрічі з журналістом харківської телекомпанії начальник відділу управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Харківській області Ірина Васильєва.

Фахівець детально роз’яснила порядок надання знижки за витратами, які пов’язані з оплатою вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти самого громадянина або члена сім’ї першого ступеня споріднення. Так, для повернення частини витрат, громадянин може звернутись до районної податкової інспекції та надати декларацію. Повернення грошей відбувається протягом 60 днів.

Разом з тим слід пам’ятати про законодавчий нюанс, що діє в 2017 році, -  розмір таких витрат за 2016 рік буде враховуватись на рівні 1930 грн., у розрахунку за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року.

Нагадаємо, що кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2016 року, закінчилася, але не для осіб, які мають право подати Декларацію добровільно з метою реалізації свого права на податкову знижку.

Такі особи можуть зробити це по 31 грудня 2017 року включно.