Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

1,5 млн.грн. за незаконний обіг алкогольної та тютюнової продукції

10.08.2017 -

За результатами проведених протягом 7 місяців контрольно-перевірочних заходів у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів додатково донараховано більше 1,5 млн. грн. фінансових санкцій.

Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів   ГУ ДФС у Харківській області у зазначений період встановлено 23 факти реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів без наявності відповідних ліцензій, а також 16 випадків продажу даної продукції неповнолітнім.

Так, спільно із співробітниками ГУ НП у Харківській області встановлено факт продажу касиром мінімаркету ТОВ «К.» пляшки ігристого вина «Радянське шампанське» неповнолітній особі. За вказане порушення касира притягнуто до адміністративної відповідальності, а до підприємства застосовані фінансові санкції у сумі 6 800,00 грн. та анульовано ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.

Слід зазначити, що всього з початку поточного року за продаж неповнолітнім анульовано 11 ліцензій.