Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Як наповнити місцеві бюджети відтепер вирішуємо разом

14.07.2017 -

Це питання у фіскальній службі Харківщини обговорили із впливовими громадськими організаціями та представниками підприємств торгівлі громадського харчування та послуг. Участь у заході взяли також і члени Громадської ради при ГУ ДФС області.

Громади не повинні стояти осторонь такого важливого питання, як наповнення місцевого бюджету, а активно долучитись до цього процесу, так вважають податківці. Адже їх розвиток напряму залежить від казни. Левову частку надходжень складає податок на доходи фізичних осіб. Тому вкрай важливою є діяльність по легалізації робочих місць. Не менш актуальним є і питання ліцензування торгівлі підакцизними товарами. Плата за ліцензії також наповнює  місцеві бюджети. Ось ці теми і стали ключовими для присутніх. Пропозиції, питання по законодавству, роз’яснення, навіть дискусія –  круглий стіл пройшов жваво та активно.

Заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Наталія Свєтош проінформувала учасников круглого столу щодо заходів, які фіскальна служба проводить задля детінізації заробітної платні та дотримання роботодавцями  регіону вимог трудового законодавства. Це і ретельна аналітична робота, і роз’яснювальна, і контрольно-перевірочні заходи.

В результаті проведених заходів з початку року на 1760 підприємтствах рівень заробітної платні підвищено. Місцеві бюджети області додатково отримали 1,6 млн. грн. ПДФО.  Крім того, протягом 6 місяців перевірено  457 суб’єктов господарювання. Порушення виявлені у 137 осіб.  В результаті донарахування склали понад 1,0 млн. грн. Виявлено також і 175 неоформлених найманих працівників.

 Керівник закликала присутніх пам’ятати про соціальну відповідальність. Тільки від нас залежить в якому суспільстві будемо жити і ми, і наші діти.  

Також присутні обговорили особливості торгівлі підакцизними товарами. Начальник управління контролю за обігом та оподаткування підакцизних    товарів ГУ ДФС області Сергій Уваров зазначив, що у літній період відкривається багато кафе, де здійснюють торгівлю алкогольними напоями, пивом. Тому на особливому контролі стоїть питання придбання відповідної ліцензії. Начальник відділу ліцензування торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами  Володимир Кочетков детально розповів про порядок отримання ліцензії, і штрафні санкції за торгівлю без ліцензії.

Крім того, фахівець управління аудиту ГУ ДФС у Харківській області  Віталій Білоус ознайомив учасників засідання з основними засадами  застосування РРО у підприємницькій діяльності.

«Дуже важливо проводити такі зустрічі. Громадськість та бізнес повинні розуміти, що наповнення бюджету – це наша спільна справа», - відзначає заступник керівника фіскальної служби області Наталія Свєтош.

 

ГУ ДФС у Харківській області