Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Горілчаний фальсифікат виробляли в гаражі

13.06.2017 -

Працівники податкової міліції Харківщини в рамках операції «Акциз-2017» та розслідування кримінального провадження зареєстрованого за ч.1 ст.204 КК України, ліквідували черговий підпільний цех з виготовлення алкогольних напоїв.

Про це повідомляє начальник оперативного управління ГУ ДФС у Харківській області Сергій Марєхін.

50-річний мешканець Харківської області, організував в гаражному приміщенні розташованому в м. Харкові підпільний цех з виробництва фальсифікованої горілки, змішуючи  спирт із водою. Отриманий фальсифікат чоловік розливав в пластикові п’ятилітрові пляшки, після чого продавав через роздрібну мережу м. Харкова та області, а також через мережу Інтернет.

«В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України, працівники податкової міліції Харківщини провели обшуки за адресою, де здійснювалось незаконне виготовлення, зберігання та реалізація фальсифікованих  алкогольних напоїв, - розповідає Сергій Марєхін, - під час слідчо-оперативних заходів було виявлено та вилучено обладнання, понад 8 тис. літрів спирту, 815 літрів фальсифікату алкогольних напоїв. Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає понад 1,37 мільйонів  гривень».

На теперішній час здійснюються  заходи щодо встановлення повного кола осіб причетних до протиправної діяльності, каналів надходження на територію Харківської області спирту, місць зберігання та реалізації.