Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податківці разом з підприємцями ТЦ «Барабашова» зустрілися за «круглим столом»

12.06.2017 -

Захід відбувся у форматі запитання – відповіді. Головною темою для обговорення було визначено  - нюанси оподаткування підприємницької діяльності.

А це і новації у спрощеній системі оподаткування, і зміни у справлянні єдиного внеску (ЄСВ), і необхідність застосування РРО, а також особливості нарахування та сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку. Та багато інших важливих питань.

Участь у зустрічі взяли представники фіскального відомства області -– заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Наталія Свєтош, начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Сергій Благий, начальник відділу комунікації зі ЗМІ Яна Чуб, фахівці служби.

Наталія Свєтош розповіла присутнім про процес реорганізації ДФС, який наразі триває. Зокрема, посадовець відмітила, що перерозподіл функцій, покладених на територіальні органи, не вплине на умови ведення бізнесу підприємцями та на якість отримання ними адміністративних послуг. 

Враховуючи чисельні запитання суб’єктів господарювання,  Сергій Благий детально зупинився на особливостях застосування реєстраторів розрахункових операцій як підприємцями на загальній системі оподаткування, так і тими, хто сплачує єдиний  податок. Він акцентував увагу присутніх на необхідності обов’язкового використанні РРО  підприємцями, обсяг доходу яких протягом календарного року перевищує 1 млн. гривень, а також при  реалізації ними технічно складних побутових товарів.

Підприємці,  які були присутні на заході, активно цікавилися законодавчими новаціями та нюансами сплати податків. Адже це саме ті знання, яких вони потребують майже кожного дня, здійснюючи підприємницьку діяльність.

Наприкінці зустрічі співробітники фіскальної служби висловили впевненість, що корисна інформація, яку вони повідомили запрошеним підприємцям, стане їм у нагоді. І не тільки їм. Адже кожен запрошений обов’язково поділиться  нею зі своїми колегами,  які працюють на ТЦ «Барабашова». 

А отже обізнаних та  сумлінних платників стане ще більше.