Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Відбулись установчі збори з формування Громадської ради при ГУ ДФС у Харківській області

09.06.2017 -

При Головному управлінні ДФС у Харківській області формується новий склад Громадської ради. Вчора пройшли установчі збори.  Перед тим, Ініціативною групою було сформовано список кандидатів, які надали заяви на участь та відповідні документи.

Під час зборів, за результатами голосування з 72 представників ІГС було обрано 35 членів, які ввійдуть до  складу нової Громадської ради.

Нагадаємо, що відповідно до Положення  про громадську раду при ГУ ДФС у Харківській області рішення   установчих зборів оформляється протоколом, який складається протягом  трьох робочих днів з моменту проведення установчих зборів, підписується головою та секретарем установчих зборів і подається органові.  

ГУ ДФС у Харківській області оприлюднює   протокол  установчих  зборів  на  своєму офіційному  веб-сайті  та в інший прийнятний спосіб протягом трьох робочих днів з моменту його надходження.

Після оприлюднення орган на підставі протоколу установчих зборів затверджує склад  громадської  ради .

Згідно порядку затверджений склад розміщується   на офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб протягом трьох робочих днів з моменту затвердження.

ГУ ДФС у Харківській області