Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

На Харківщині податкова міліція протидіє незаконному продажу оковитої

19.05.2017 -

Як повідомили у фіскальному відомстві регіону, податковою міліцією ГУ ДФС області з початку року, станом на 18.05.2017, з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 27,2 млн. грн., в т.ч. підакцизної групи – на 25,4 млн. грн.(алкогольних напоїв на 2,7 млн. грн,  паливно-мастильних матеріалів на  22 млн. грн., тютюнових виробів на 313,3 тис. грн.). Складено 25 протоколів про адміністративні правопорушення по підакцизній групі товарів на суму 739,1  тис. грн.

Так, наприклад, працівники податкової міліції в рамках операції «Акциз-2017» встановили 38-річного харків’янина, який в одному з харківських кафе здійснював торгівлю коньяком та горілкою, не маючи при цьому ані державної реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності, ані ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі лікеро-горілчаних виробів. З незаконного обігу вилучено лікеро-горілчані вироби в кількості 543 літрів  на загальну суму у 63,4 тис. грн. У відношенні вказаного громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1  ст. 164 КУпАП.

В ході відпрацювання оптово-роздрібної мережі м. Харкова та області з реалізації фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів та алкогольних напоїв без дозвільних документів, здійснено 14 перевірок торгівельних об’єктів, в яких здійснюється торгівля лікеро-горілчаними виробами, в тому числі на розлив, в ході яких було виявлено порушення у 6 торгових точках. Наразі їх діяльність припинено, а виявлені 1147 літрів алкогольних напоїв, вилучено до рішення суду.

Головною ж метою слідчо-оперативних підрозділів податкової міліції Харківщини за вказаною лінією роботи – є ліквідація підпільних цехів з виготовлення лікеро-горілчаних виробів, перекриття каналів постачання спирту та незаконного ввезення на територію області алкогольних напоїв. На сьогодні, податковою міліцією виявлено та припинено діяльність 4-х підпільних цехів, з них 1 по виробництву ЛГВ та 3 по виготовленню ПММ, розпочато 3 кримінальних провадження за ст.204 КК України.

Так,  в ході проведення заходів в рамках операції «Акциз-2017» співробітниками слідчо-оперативних підрозділів ГУ ДФС області виявлено факт зберігання та реалізації одним із підприємців Харківщини незаконно ввезених на митну територію України елітних лікеро-горілчаних виробів, чим попереджено реалізацію на території Харківської області контрабандних алкогольних  напоїв іноземного виробництва.

З незаконного обігу вилучено контрабандних елітних алкогольних напоїв іноземного виробництва в кількості 7680 пляшок (654 дал) орієнтовною вартістю  2334,5 тис. грн., у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.204 КК України.

На теперішній час здійснюються заходи щодо встановлення повного кола осіб, причетних до протиправної діяльності, встановлюються канали постачання контрабандної продукції та місця її реалізації.  

Робота не припиняється.