Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Робочий день у фіскальній службі Харківщини у національному дрес-коді

18.05.2017 -

Вулицями міста, у громадському транспорті, у школах, садочках, університетах, громадських установах, сотні тисяч українців зазначили свою приналежність до української нації. В третій четвер травня, уся Україна відзначає День вишива́нки.

Змінили свій  офіційний дрес-код на національний і співробітники фіскальної служби Харківщини. Колектив Головного управління ДФС у Харківській області на чолі з керівником Миколою Рибаковим, співробітники Харківської митниці ДФС, колективи усіх районних податкових інспекцій долучилися до свята. На своїх робочих місцях гарні, привабливі жінки у національному одязі, мужні чоловіки у вишиванках – у фіскальній службі працюють сьогодні в особливому настрої.  

«Дуже приємно, коли гарні ініціативи  стають справжньою традицією. Пишаємося, що ми – українці. Вдягнути вишиванку в цей день, означає показати, що ми нескорені і незламні, сильні духом і тілом, знаємо свою історію і шануємо традиції», -  відзначає начальник ГУ ДФС у Харківській області Микола Рибаков.

 

 

ГУ ДФС у Харківській області

Фотоматеріали по темі

/
  • День вишиванки