Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Перспективи та виклики у реформуванні акцизного податку обговорили за «круглим» столом

21.04.2017 -

Виробництво тютюнових та алкогольних виробів завжди було прибутковою справою, яка забезпечувала сталі надходження до державного бюджету, а віднедавна і до місцевих ( 5% від роздрібної реалізації). За останні періоди відбулось поступове зростання акцизних ставок. Це відчули місцеві громади, а виробники наводять свої аргументи.

Як віднайти баланс між сплатою податків та залученням інвестицій для галузі, перспективи та виклики у реформуванні акцизного податку, усі ці питання було винесено на обговорення під час круглого столу, який відбувся за ініціативою Українського союзу промисловців та підприємців.

У заході також взяли участь представники Верховної ради, Міністерства фінансів України, ДФС України, фіскальної служби Харківщини, виробники, громадські організації та науковці.

Цікаві доповіді, аргументи з протилежних сторін, підкріплені розрахунками звітності та обгрунтуванням, приклади з мирової практики – дискусія проходила досить динамічно та змістовно.

Попереду багато роботи, але головне  - досягнуто взаєморозуміння та поставлені задачі щодо опрацювання  аргументів обох сторін та врахування їх  при бюджетуванні на наступний рік.

 ГУ ДФС у Харківській області