Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Харківщині громадяни вже задекларували 249 млн. грн. доходів

17.02.2017 -

Саме таку суму доходів, отриманих у 2016 році, задекларували 2510 мешканців Слобожанщини від початку  Кампанії декларування. При цьому до сплати в бюджет нараховано податку на доходи з фізичних осіб понад 5,5 млн. грн. та 1,3 млн. грн. військового збору.

Із загальної кількості декларантів 240 надали декларацію про майновий стан і доходи з метою скористатися правом на податкову знижку. Сума до повернення з бюджету складає 390 тис. грн.

Серед цьогорічних  декларантів є і  мільйонери. Десятеро громадян, маючи різні джерела доходів: від продажу нерухомості, спадщини, дивідендів, іноземні доходи  тощо  вже виконали свій конституційний обов’язок, подавши декларацію.

Головне управління ДФС у Харківській області нагадує, що кампанія декларування доходів громадян триватиме до 3 травня 2017 року (включно). До цієї дати громадяни, які отримали у минулому році доходи, з яких не сплачений податок, повинні надати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік до податкової інспекції за місцем своєї прописки. А щоб скористатися правом на податкову знижку громадяни зможуть задекларувати свої минулорічні доходи до кінця 2017 року.

ГУ ДФС у Харківській області