Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Новації в оподаткуванні фізичних осіб-підприємців

16.02.2017 -

Саме цьому питанню була присвячена прес-конференція, яку провела заступник начальника управління податків і зборів з фізичних осіб  Ірина Васильєва. В ході заходу вона розповіла про зміни в оподаткуванні, які стали чинними з 1 січня 2017 року: в частині нарахування єдиного податку платниками першої і другої групи, а також  єдиного внеску, як платниками спрощеної системи оподаткування, так і підприємцями, що працюють за загальною системою оподаткування.

Ірина Васильєва повідомила, що всього на Харківщині зареєстровано 152 тисячі фізичних осіб-підприємців, з них за спрощеною системою оподаткування працюють 84,3 тисячі, решта – за загальною системою. При цьому платники єдиного податку задекларували за минулий рік 270 млн. грн. податкових зобов’язань, підприємці на загальній системі оподаткування – 35,5 млн. грн.

Медійників також цікавило, як вплинули зміни в податковому законодавстві на підприємницьку активність,  як швидко можна пройти перевірку в органі фіскальної служби у разі припинення підприємницької діяльності, як оподатковується дохід підприємців від здачі нерухомості в оренду іншій фізичній особі.

Посадовець зазначила, що проведення документальної перевірки у разі припинення підприємницької діяльності не є обов’язковою вимогою, якщо підприємець своєчасно подавав звітність та сплачував податкові зобов’язання. 

ГУ ДФС у Харківській області