Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Податківці провели зустріч з підприємцями ТЦ «Барабашово»

15.02.2017 -

Заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Наталія Свєтош та керівні фахівці ГУ ДФС у Харківській області роз’яснили підприємцям новації податкового законодавства, які набули чинності у 2017 році.
Під час виступу Наталія Свєтош акцентувала увагу присутніх на питаннях легалізації найманої праці, дотримання вимог трудового законодавства при виплаті заробітної плати та декларуванні доходів громадян, отриманих у минулому році.
Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Сергій Благий розповів підприємцям про основні аспекти проведення перевірок та про концепцію загального декларування, яку заплановано запровадити до 2020 року.
Заступник начальника управління - начальник відділу комунікації із ЗМІ Яна Чуб зазначила, що ДФС України запроваджуються нові електронні сервіси для платників податків. Зокрема, функціонує електронний кабінет платника. Скориставшись його можливостями та маючи електронний цифровий підпис, платники можуть надавати звітність в електронному вигляді.
Серед учасників заходу також були представники Громадської ради при ГУ ДФС у Харківській області.
Підприємці жваво обговорювали питання щодо умов знаходження на спрощеній системі оподаткування та можливості збільшення граничного розміру доходу для її застосування, питання використання реєстраторів розрахункових операцій та правильності декларування отриманих доходів. На всі ці та багато інших питань податківці надали відповіді та практичні поради.