Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Харківщині фіскальна служба перевіряє АЗС

24.11.2016 -

Як наслідок проведеної роботи, суб'єкти господарювання збільшили обсяги декларування і сплати акцизного податку з роздрібної реалізації ПММ на загальну суму майже 700 тис. грн.

У фіскальному відомстві відзначають, що такий акцизний податок одне з джерел наповнення місцевого бюджету. А поряд із сумлінними суб’єктами господарювання, які чесно ведуть свій бізнес і сплачують податки у повному обсязі, трапляються ділки-махінатори. Ось вони і використовують у своїй діяльності різноманітні «тіньові» оборудки. Це видача «лівих» фіскальних чеків під час продажу паливно-мастильних матеріалів, або взагалі  продаж без чеків, реалізація фальсифікованого бензину тощо.

Кожній перевірці передує проведення ретельного доперевірочного аналізу, зазначають у фіскальній службі. На сьогоднішній день було проведено 8 фактичних перевірок господарських одиниць по 6-ти суб'єктам, під час яких також здійснювався відбір зразків палива з подальшим дослідженням в спеціальній лабораторії. Шляхом проведення інвентаризацій перевірялась відповідність фактичних залишків ПММ з даними обліку підприємств. Це дало можливість встановити фактичне оприбуткування товару, а також попередньо виміряти навантаження об'єкта по реалізаціям і порівняти з подальшим декларуванням.

В Головному управлінні ДФС області підкреслюють, що відповідна  робота буде проводитись і надалі, тож закликають підприємців працювати у правовому полі та дотримуватись усіх вимог діючого законодавства.