Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У Харкові виробники жіночого одягу та взуття працювали без робітників, але тільки на папері

22.11.2016 -

Модні зимові та демісезонні пальта, теплі пуховики та курточки – продукція для жінок на будь-який смак вироблялась в одному з цехів нашого міста. Здавалося б робота повинна кипіти майже цілодобово, та й працівників повинно бути достатньо для виготовлення такого обсягу товарів.

Але коли співробітники фіскальної служби завітали в гості до власника виробництва, що знаходилось в одній з промислових зон Харкова, то застали лише картину як з фільмів відомого майстра жахів – порожнє приміщення, відкинуті стільці без хазяїв та, головне,  десяток швейних машинок, ще теплих,  які застигли у німому докорі. Все як на папері… Адже згідно податкової звітності, яку підприємець надавав до податкової інспекції, діяльність він здійснює самостійно, тобто власноруч здійснює кроєння та відшиває чималенькі партії товару.

Така діяльність визвала сумнів, тож податківцями було здійснено доперевірочний аналіз господарської діяльності підприємця та встановлено, що за однією адресою здійснюють діяльність ще 3 суб’єкти господарської діяльності з аналогічним видом діяльності – виробництво жіночого одягу та жіночого взуття. І лише у одного з них оформлено 3 найманих працівника.

Було прийнято рішення щодо проведення фактичної перевірки, під час якої  співробітники управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Харківській області і застали такі ж пусті приміщення й у інших власників виробництва.

В результаті роз’яснювальної роботи з бізнесменами, офіційно працевлаштовано 27 робітників.

Тобто легалізовано 27 робочих місць,  робітникам буде виплачуватись офіційна заробітна плата, їм гарантована соціальна захищеність, а бюджети країни та громади отримають відповідні податкові надходження.

 ГУ ДФС у Харківській області