Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Харківщині податківці та громадськість разом ведуть боротьбу з незаконною торгівлею алкоголем

03.10.2016 -

Співробітники фіскальної служби та податкової міліції ГУ ДФС області продовжують здійснювати заходи з виявлення незаконного товарообігу алкоголю.

Вважаючи на актуальність проблеми,  що становить небезпеку для життя і здоров’я людей, податківці активізували оперативно-профілактичні заходи. Сьогодні групи у складі фахівців служби, членів Громадської ради при ГУ ДФС у Харківській області та журналістів, здійснили ряд виїздів по так званих  «наливайках».

Заходами було охоплено  різні райони нашого міста. Деякі спритники встигли зачинитися, у деяких продавців алкоголю на «розлив» раптово погіршився стан здоров’я і вони терміново викликали «швидку», а ще декілька,  як з одного папірця, стверджували, що вони знаходяться на робочому місці перший день, ще й  на випробувальному терміні,  і хазяїна «точки» навіть в очі не бачили. В результаті виїзду податківцями вилучено 575 пляшок з алкоголем приблизно на 31 тисячу гривень, майже 50 літрів алкогольної рідини в ємкостях. Крім того, вилучено цигарок на 4,5 тисячі  гривень.

Утім, стверджує керівник фіскальної служби регіону Микола Рибаков,  перешкоди не привід до зменшення темпів роботи в цьому напрямку. Фіскальна служба разом з громадськістю продовжить роботу по виявленню  та припиненню роботи подібних закладів, які не мають дозвільних документів та здійснюють торгівлю підакцизними товарами.  

В ГУ ДФС у Харківській області звертаються до мешканців регіону з  попередженням, не купувати алкогольні напої невідомого походження, без акцизних марок, у сумнівних точках продажу, а також попередити своїх близьких та знайомих про тяжкі наслідки вживання фальсифікату та бути пильними.

ГУ ДФС у Харківській області