Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Харківщина: до бюджету країни надійшло близько 16 млрд. грн. податків та зборів

01.08.2016 -

Як повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області, вказана сума надійшла з початку поточного року та підкреслили, що це  на 5,6 млрд. грн. більше ніж за відповідний період минулого року. Темп росту збору платежів склав  154,0 %.

Зокрема, у липні, до бюджетів усіх рівнів зібрано 1,9 млрд. грн., що на 158,6 млн. грн. більше ніж за липень 2015 року.

Розповіли у фіскальному відомстві і про наповнення місцевого бюджету регіону, який з початку  року отримав 4,7 млрд. грн., що на  50 % або на 1,6 млрд. грн. більше минулорічного показника. Індикативний показник ДФС України виконано на 124,4 %, додатково отримано 920,2 млн. грн.

При цьому, за липень 2016 року до місцевого бюджету надійшло 797,0 млн. грн., що на 205,7 млн.грн. більше ніж у липні 2015 року. Індикативний показник ДФС України виконано на 116 %, додатково надійшло 109,3 млн. гривень.

Керівник фіскальної служби Харківщини Микола Рибаков відзначає, що такі позитивні досягнення - результат якісного сервісного обслуговування платників податків, а не в жодному разі проявів будь-якого тиску на бізнес. Водночас податківець підкреслює, що служба проводить роботу з виявлення тих суб’єктів господарювання, які розробляють усілякі схеми ухилення від оподаткування та використовують їх у своїй діяльності.

 ГУ ДФС у Харківській області