Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Працівники податкової міліції Харківщини ліквідували чергову схему мінімізації

10.06.2016

Працівники податкової міліції Харківщини в рамках операції «Рубіж 2016» ліквідували схему мінімізації митних платежів, яка завдала Державному бюджету збитків щонайменш у 3,6 млн. грн.

Про це повідомляє перший заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов.

41-річний уродженець Запоріжжя спільно з трьома компаньйонами у 2016- 2015 роках здійснювали імпорт замороженої свинини та кишкової сировини з Бразілії та Нідерландів. Встановлено, що за півтора роки бізнесмен завіз на територію Харківської області товару на загальну суму понад 7 млн. грн.

Однак, при веденні свого бізнесу, чоловік штучно занижував митну вартість ввезеного товару та неодноразово укладав фіктивні угоди з компаніями, які існують лише на паперах.

«Працівники слідчо-оперативних підрозділів податкової міліції Харківщини провели сім обшуків в автомобілі, складських та житлових приміщеннях, які підприємці використовували у своїй незаконній діяльності, - зазначає Андрій Бєжанов, - Так в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212  Кримінального кодексу України, було виявлено та вилучено чорнову документацію, комп’ютерну  техніку, 9 печаток  та готівкові кошти на загальну суму у 333,7 тис. грн.».

Крім цього виявлено та вилучено 99 трьохсотлітрових бочок з сировиною, яку було завезено на територію України із заниженням митної вартості. Орієнтовна вартість зазначеного імпорту складає близьку 2 млн. грн.

Співробітниками податкової міліції спільно з працівниками ГУ Держпромспоживслужби у Харківській області відібрано зразки зазначеного продукту для проведення подальшої експертизи.

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності. Слідство за даним фактом триває.