Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В охоронній компанії на Харківщині податківці виявили майже 100 нелегальних працівників

20.05.2016 -

Співробітники податкової міліції Харківщини  виявили підприємство, яке, сплачуючи своїм працівникам заробітну плату «у конвертах», завдало державному бюджету збитків щонайменш у 3,2 млн. грн.

Про це повідомляє перший заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов.

В одній з охоронних компаній Харківської області згідно звітності працювало лише 15 працівників. Однак, на перевірку виявилось, що чисельність працівників складає понад 100 осіб. Причиною такої колосальної розбіжності стало те, що керівництво зазначеного підприємства з метою ухилення від сплати у повному обсязі податку на доходи фізичних осіб, змушувало своїх робітників підписувати заяви на прийняття на роботу без дати. Не ставилася дата і на наказах про зарахування до штату.  Заробітну ж плату такі «працівники-примари» отримували через кур’єрів, які привозили кошти на адреси надання охоронних послуг.

В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України, працівники податкової міліції ГУ ДФС у Харківській області провели обшуки двох кур’єрських авто та офісного приміщення охоронної фірми.

«Під час слідчо-оперативних заходів було виявлено та вилучено документацію, комп’ютерну техніку, автомобілі, чорнові записи та відомості по зарплаті, - зазначає Андрій Бєжанов, - крім цього, було виявлено та вилучено 373,9 тис. грн.  у національній та іноземній валюті».

Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно та проведення експертизи електронних носіїв інформації.

Слідство за даним фактом триває.