Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

До місцевого бюджету Харківщині надійшло понад 51 млн. грн. транспортного податку від власників люксових авто

09.12.2015 -

Зазначена сума надійшла з початку поточного року, коли було введено в дію транспортний податок. Відтоді юридичні особи та громадяни - власники легкових автомобілів з об'ємом циліндра двигуна понад 3000 куб. см та терміном використання менше 5 років з дати першої реєстрації, повинні сплатити  транспортний податок у розмірі 25 000 гривень за кожен такий автомобіль.

Майже 4 млн.грн. надійшло від фізичних осіб та 47,3 млн. грн. перерахували  до бюджету юридичні особи.

В ГУ ДФС у Харківській області нагадують, що юридичні особи самостійно обчислюють податок, до 20 лютого подають до органів фіскальної служби податкову декларацію та сплачують податок  поквартально рівними частками. А обчислення податку громадянам  здійснюється органами ДФС за місцем реєстрації платника податку.

Усього в регіоні на сьогоднішній день, платниками транспортного податку на зазначені автомобілі є біля трьох тисяч суб’єктів. Усім їм направлені  повідомлення-рішення на сплату податку  на загальну суму 62,8  млн. грн. Сплатити податок необхідно протягом 60 днів від дня вручення їм зазначених повідомлень на рахунки, вказані в повідомленнях.

Податківці закликають громадян не чекати останнього дня граничного терміну сплати.

 ГУ ДФС у Харківській області