Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Харківські юристи фіскальної служби виграли у судах майже 400 мільйонів гривень

22.06.2015 -

Як повідомили в Головному управлінні ДФС області, з початку року в судах різних інстанцій в інтересах держави розглянуто 809 справ на загальну суму 376 млн.гривень.

Так, нещодавно, Харківським апеляційним адміністративним судом було залишено без змін постанову окружного адміністративного суду, якою відмовлено в задоволенні позову  однієї з харківських фірм до фіскальної служби області.

Позов стосувався скасування податкових повідомлень-рішень та штрафних санкцій на загальну суму 380 тис.гривень.

Як розповіли юристи відомства, судом апеляційної інстанції підтверджено прaвомірність проведення планової виїзної перевірки, під час якої податківці встановили порушення норм Митного кодексу України, що відобразилось в спробі фірми-позивача ввезти в країну лотерейний термінал за невірним визначенням коду товару. Ввізне мито за цим кодом складало 0%, тоді як за вірним кодом, ставка мита мала б складати 5%.

Фірма при декларуванні товару не тільки заявила про недостовірні відомості про товар, але й не надало жодних документів, якими б було встановлено визначальні відомості за вказаний лотерейний термінал.

Тож на сьогодні, повідомили в ГУ ДФС у Харківській області, фірма-позивач у повному обсязі сплатила нараховану за результатами перевірки суму податкового зобов’язання.

ГУ ДФС у Харківській області