Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

ГУ Міндоходів у Харківській області: людям – легальну зарплату, бюджету – 5 млн. грн. податку на доходи фізосіб

21.08.2013 -

Більше 89,0% суб’єктів господарювання, перевірених фахівцями регіонального відомства Міндоходів Харківщини, допускали порушення трудового законодавства по відношенню до своїх працівників.

Як розповіли в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів у Харківській області, найпоширенішими порушеннями залишаються нелегальне використання праці співробітників та виплата їм зарплат «у конверті». За результатами перевірок порушникам донараховано 4,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Крім того, фахівцями органів Міндоходів у Харківській області було виявлено понад 1460 найманців, які працювали взагалі без укладання трудових відносин з роботодавцями. Вони сплатили до бюджету 88,2  тис. грн. податку.

«Заробітна плата «у конвертах» не приносить користі нікому: ні роботодавцю, який рискує репутацією та сплатою штрафів, ні робітнику, який позбавляє себе соціальної захищеності», - зазначають у відомстві.

Водночас, додаткових 449,3 тис.грн. надійшло до бюджету і від громадян, які працювали самостійно без дозвільних документів. Після співбесід з фахівцями податкових інспекцій Головного управління  Міндоходів у Харківській області  за 7 місяців поточного року понад 1390 таких осіб офіційно зареєструвалися підприємцями та сплатили належну суму податку.