Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

До уваги користувачів РРО

09.08.2013

Головне управління Міндоходів у Харківській області нагадує всім платникам податків-користувачам касової техніки, що з 01.01.13 введені в дію норми абзаців другого та третього п. 7 ст. З Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі — Закон) щодо обов'язкового подання суб'єктами господарювання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) до органів державної податкової служби за  технологією Національного банку України.

Таким чином, починаючи з 01.01.2013 року суб'єкти господарювання, які використовують РРО та не забезпечують передачу звітної інформації до органів Міндоходів України, порушують вимоги Закону.

Зазначеним законом передбачена можливість передачі контрольно-звітної інформації від РРО як дротовими, так і бездротовими каналами зв'язку.

Тобто, можуть бути використані засоби стільникового зв'язку, дротового інтернету, телефонні мережі і т. і.

Можливість користування конкретними каналами зв'язку для передачі контрольно-звітної інформації передбачається безпосередньо виробниками РРО.

На теперішній час наказом Міністерства доходів і зборів України від 02.08.2013 року №317 до Державного реєстру РРО вже включені понад 60 моделей реєстраторів розрахункових операцій та модемів до них, які дозволяють приєднати практично всі існуючі типи РРО до Єдиної системи обробки даних Міндоходів України або замінити їх на сучасні з вбудованими модемами.

Тобто, на сьогодні виробниками РРО забезпечені майже всі потреби користувачів касової техніки, що дозволяє платникам податків виконати вимоги законодавства щодо подання електронної звітності про використання РРО.

В Харківській області вже понад 5 тисяч одиниць касової техніки  підключені до  Єдиної системи обробки даних Міндоходів України, а це майже половина від загальної кількості зареєстрованих в регіоні РРО. Власники такої техніки можуть в повній мірі оцінити всі переваги цього сервісу: економія робочого часу і коштів, можливість ведення обліку у відповідності до сучасних стандартів, а також підвищення рівня довіри з боку контролюючого органу.

З огляду на наведене, Головне управління Міндоходів у Харківській області звертається до платників податків та зазначає про необхідність в найближчий час звернутись до Центрів сервісного обслуговування з питання придбання необхідної касової техніки, яка забезпечує подання «електронної» контрольно - звітної інформації про використання РРО до Міндоходів України.

 

 

Головне управління Міндоходів у Харківській області