Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Засідання робочої групи по легалізації виплати заробітної плати відбулось на Ізюмщині

13.08.2019

Днями в приміщенні Ізюмського міськвиконкому за участі представника Ізюмського управління ГУ ДФС у Харківській області  відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю, детінізації економіки району  та комісії з питань своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати тощо.

Під час засідання було заслухано суб'єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними вимог трудового законодавства. За результатами обговорень їм було рекомендовано належним чином оформити трудові відносини з найманими працівниками та чітко виконувати норми законів, зокрема, в частині оплати праці.

Члени робочої групи попередили працедавців і про те, що нині працівники фіскальної служби приходять із перевірками тільки до платників, котрі є у групі ризику, а значить у зоні посиленої уваги. Зокрема це ті, хто виплачує заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня, порушують строки перерахування податку на доходи до бюджету чи просто не виплачують заробітну плату, тому мають величезні шанси очікувати позапланову податкову перевірку. Також такі працедавці можуть очікувати з візитами і фахівців із місцевих підрозділів Держпраці.

Тому, роботодавців закликали не ігнорувати права найманих працівників на гарантований їм державою соціальний захист.