Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Операція «Урожай»: податківці Харківського управління поспілкувалися з головами сільських рад Харківського району

13.08.2019

В рамках операції «Урожай», у приміщенні районної державної адміністрації, за ініціативи Харківського управління ГУ ДФС  області, відбулась нарада з головами сільських рад Харківського району.

У ході наради представник податкової - заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Кирило Тоцький  звернув увагу учасників заходу на необхідність забезпечення дієвої взаємодії між місцевими органами влади та податківцями.  Мета взаємодії -  залучити до декларування фізичних осіб-одноосібників, що мають у власності земельні ділянки понад 2 га. В  тому числі тих, що здають їх в оренду іншим фермерським господарствам, які за дані земельні ділянки не звітують до органів ДФС. Підняв питання й виявлення необлікованих земель, що оброблюються, сільгосптехніки та нерухомого майна, що здаються в оренду без належного оформлення та сплати податків.

В свою чергу, представники сільських рад повідомили про виявлення випадків ймовірно нецільового використання земель сільськогосподарського призначення, встановлених випадків самовільного використання земельних ділянок, про що пообіцяли повідомити офіційно.

Крім того, в ході живого діалогу вирішувались питання щодо нарахування та сплати земельного податку та орендної плати за землю, податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, необхідності проведення грошової оцінки земель тощо.

Окрему увагу було приділено роботі з суб’єктами господарювання – боржниками платежів до бюджету. Зокрема, дійшли спільного висновку про необхідність, з боку фахівців Харківського управління, формування переліків боржників та подальшого направлення таких списків до відповідних сільських рад для відпрацювання в межах діючого законодавства.

Наприкінці зустрічі податківці подякували головам сільських рад за активну позицію в напрямку співпраці та забезпечення збільшення надходжень платежів до бюджетів.