Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Операція «Урожай»: Податківці Харківського управління співпрацюють з представниками органів місцевого самоврядування

02.08.2019

Днями керівництво Харківського управління зустрілось на нараді  з представниками місцевих органів влади Зміївського району.  На порядку денному обговорювалось питання щодо залучення до декларування фізичних осіб-одноосібників, що мають у власності земельні ділянки понад 2 га. В  тому числі тих, що здають їх в оренду іншим фермерським господарствам, які за дані земельні ділянки не звітують до органів ДФС, питання виявлення не облікованих земель, що оброблюються, сільгосптехніки та нерухомого майна, що здаються в оренду без належного оформлення та сплати податків. Також обговорювалось питання дотримання чинного законодавства щодо легалізації зайнятості, виплати законодавчо встановленого рівня заробітної плати.

Як зазначив керівник Харківського управління Артур Праскурін, наразі необхідно забезпечити оперативний інформаційний обмін. Зокрема щодо виявлення випадків нецільового використання земель сільськогосподарського призначення, встановлених випадків самовільного використання земельних ділянок державної власності, проведеного аналізу посівних площ сільськогосподарських культур під урожай та показників врожайності у 2019 році по територіальних одиницях.

В ході зустрічі представникам місцевих органів влади передані переліки фізичних осіб-одноосібників, що мають у власності земельні ділянки (паї) понад 2 гектари, та не звітують до ДФС, а також надані відповіді та роз’яснення на питання, що цікавили присутніх.

Робота триває.