Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В Східному управлінні інформують щодо проведених заходів з легалізації заробітної плати населення

30.07.2019

Днями представники Східного управління ГУ ДФС у Харківській області взяли участь у черговому засіданні робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.  Засідання відбулось в адміністрації Слобідського району м. Харкова ХМР за участі представників органів центральної виконавчої влади, управління праці, пенсійного фонду.        Фіскальну службу представляла заступник начальника Східного управління ГУ ДФС у Харківській області Інесса Якименко.

На засідання були запрошені  керівники підприємств, організацій, установ та фізичні особи-підприємці району, найманим працівникам яких  було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Запрошені керівники підприємств надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального,  розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення нарахування заробітної плати не нижче мінімальної законодавчо встановленої.

Члени робочої групи наголосили, що й в подальшому працюватимуть з роботодавцями, які виплачують заробітну плату нижче мінімального розміру, буде проводитиметься робота, спрямована на виявлення фактів недотримання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, а також роз’яснювальна та консультативна.