Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Операція «Урожай»: Харківське управління постійно проводить наради з представниками місцевого самоврядування

26.07.2019

Так, днями, представниками управління податків і зборів з фізичних осіб Харківського управління ГУ ДФС у Харківській області проведено нараду з представниками Чугуївської райдержадміністрації та представниками органів місцевого самоврядування Чугуївського району.

Насамперед, були обговорені питання щодо упередження схем ухилення від сплати податків, залучення до декларування та повноти сплати податків підприємствами-сільгоспвиробниками та фізичними особами (які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та самостійно обробляють, реалізують отриманий урожай без реєстрації суб’єктом господарювання та сплати відповідних податків і зборів до бюджету).

В ході обговорення вказаних питань, визначені основні резерви зі збільшення надходжень до місцевих бюджетів, а саме: збільшення показників доходів бюджетів від сплати саме земельного податку, легалізації найманої праці, виявлення громадян, які надають власні земельні ділянки та сільгосптехніку  в оренду іншим фізичним особам,  не зареєстрованим суб’єктами господарювання, а також  тих, які надають послуги з обробки землі та збирання урожаю, отримуючи при цьому не задекларовані доходи, з яких не сплачені податки та залучення їх до оподаткування.

Крім того, з метою залучення до декларування та сплати податків суб’єктами господарювання, було приділено особливу увагу необхідності проведення масово-роз’яснювальної роботи серед аграріїв та проведення з ними особистих зустрічей, за участю представників органів ДФС спільно з представниками місцевого самоврядування.

Податківцями передано перелік фізичних осіб-одноосібників, які мають у власності земельні ділянки понад 2 га, але не звітують до ДФС, представникам органів місцевого самоврядування. Було прийнято рішення щодо вжиття органами місцевого самоврядування всіх заходів, згідно компетенції, щодо залучення до 15 серпня 2019 року цих фізичних осіб до декларування та після визначеної дати, за результатами проведеної роботи, зібратися повторно.