Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Операція «Урожай»: В Ізюмському управлінні зустрілися з сільгоспниками

26.07.2019 -

У рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії «Урожай» начальник Ізюмського управління ДФС у Харківської області Галина Тимофієва продовжує зустрічатися з сільськогосподарськими товаровиробниками.

– Головне управління ДФС у Харківській області оголосило проведення операції «Урожай», впродовж якої органами фіскальної служби в установленому порядку проводяться комплексні контрольні заходи з приводу виплати реальної заробітної плати працівникам, зайнятим у сільському господарствs на всіх етапах виробництва, зокрема на етапі посівної кампанії, обробки та збирання урожаю, реалізації сільськогосподарської продукції тощо, – повідомила присутнім Галина Тимофієва. 

Керівник ізюмських фіскалів наголосила, що з метою уникнення непорозумінь та будь-яких негативних подій, сільськогосподарським товаровиробникам необхідно в повному обсязі нараховувати та своєчасно сплачувати податки і збори, зокрема податок на доходи фізичних осіб та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

У формі діалогу обговорювались питання неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без належного оформлення з ними трудових відносин, нарахування виключно легальної заробітної плати, яка повинна бути не менше мінімальної та  відповідати дійсним нарахування.

За результатами зустрічі роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати.