Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

В Центральному управлінні нагадують про необхідність сплати самостійно нарахованих податкових зобов’язань

23.07.2019

В Центральному управлінні ГУ ДФС у Харківській області нагадують  громадянам, які подали декларації про майновий стан і доходи за 2018 рік, про необхідність сплати самостійно нарахованих податкових зобов’язань не пізніше 31 липня 2019 року.

За результатами кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році надано 2150 декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого ними доходу становить 1047,6 млн. грн, з якої до бюджету надійде 22,4 млн. грн податку на доходи фізичних осіб та 3790 тис. грн війського збору.

Також, звертаємо увагу, що у разі несплати податкових зобов’язань до 1 серпня 2019 року, платник податків буде притягнутий до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, у розмірі 10 % погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, у розмірі 20 % погашеної суми податкового боргу.

Крім того, після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання, на суми такого зобов’язання нараховується пеня.