Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Операція "Урожай": Харківські податківці поспілкувались з аграріями Коломацького району

19.07.2019

На Харківщині триває операція «Урожай». В ході її проведення викриваються схеми ухилення від оподаткування суб’єктами, що здійснюють діяльність у галузі  сільськогосподарського виробництва.

До оподаткування залучаються громадяни - власники земельних ділянок площею понад 2 га, які використовують ці землі для  отримання доходу: самостійно обробляють та реалізують отриманий урожай без реєстрації суб’єктом господарювання та сплати відповідних податків і зборів до бюджету.

Також виявляють громадян, які надають власні земельні ділянки (паї) та сільгостехніку  в оренду іншим фізичним особам,  не зареєстрованим суб’єктами господарювання, а також  тих, які надають послуги з обробки землі та збирання урожаю, отримуючи при цьому не задекларовані доходи, з яких не сплачені податки.

Так, з метою забезпечення комплексного підходу до здійснення намічених заходів, керівництво Південного управління ГУ ДФС у Харківській області нещодавно виїздило до Коломацького району Харківщини.

Під час спілкування з аграріями податківці роз’яснювали суб’єктам господарювання вимоги чинного законодавства, що регулює земельні відносини, порядок нарахування та виплати заробітної плати найманим працівникам в сільськогосподарській галузі на усіх його етапах: починаючи від  посівної кампанії, обробки, збирання урожаю та до його реалізації.

У ході проведення заходу було розповсюджено друковану продукцію – листівки й пам’ятки з інформацією щодо земельних відносин та додержання чинного трудового законодавства при виплаті заробітної плати.

«Операція «Урожай» триватиме до повного завершення сезонних сільгоспробіт», - запевняють податківці.