Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Операція «Урожай» на Ізюмщині

18.07.2019

У рамках операції «Урожай» органами фіскальної служби Харківської області проводиться широкомасштабна роз’яснювальна робота серед аграріїв щодо переваг офіційного оформлення трудових договорів. Також працівники фіскальної служби інформують і найманих працівників, і роботодавців про штрафні санкції, які застосовуються за порушення норм законодавства про працю.

Тому, днями, на етапі активних жнив начальником Ізюмського управління ГУ ДФС у Харківській області Галиною Тимофієвою було проведено виїзні зустрічі з представниками сільськогосподарських підприємств ізюмського та Борівського районів. Темою цих зустрічей стало саме питання легалізації трудових відносин та дотримання вимог чинного законодавства з оплати праці. Адже ні для кого не є таємницею, що саме зараз для збору урожаю додатково залучаються наймані працівники.

Під час зустрічей з сільгоспниками Галина Миколаївна розповідала про негативні наслідки отримання та виплати заробітної плати в «конвертах». Зокрема податківець відзначила, що офіційне оформлення працевлаштування є гарантією соціального захисту працівника, кадрової стабільності та налагодженої роботи усіх учасників трудового процесу. Водночас, для роботодавця - це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

Для покращення ситуації на ринку праці в Ізюмському. Барвінківському, Борівському та Балаклійському районах створені та працють робочі групи з питань контролю за дотриманням трудового законодавства. До складу цих груп входять представники: відповідних районних державних адміністрацій, Ізюмського управління, прокуратури та правоохоронних органів.