Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Перші підсумки операції «Урожай» в Лозівському управлінні ГУ ДФС у Харківській області

17.07.2019

Відбувся брифінг з начальником Лозівського управління Головного управління ДФС у Харківській області – Яною Конюк-Потаповою, під час якого вона повідомила про перші підсумки операції «Урожай».

Посадовець повідомила, що в результаті вжитих заходів та злагодженої співпраці з головами сільських рад станом на 03.06.2019 р. подано 5566 податкових декларацій про майновий стан та доходи, в яких задекларовано 58162,0 тис. грн. доходу від продажу сільськогосподарської продукції. До сплати нараховано 10470,0 тис. грн. податку на доходи з фізичних осіб та 872,0 тис. грн. військового збору.

На сьогодні робота по залученню до декларування громадян продовжується.

Так, в результаті проведення інвентаризації земель по сільським радам та обробки інформаційних баз даних встановлено одного громадянина Лозівського району та двох громадян Близнюківського району, які в 2018 році мали в обробці земельні ділянки більше 50,0 га, але декларації про майновий стан та доходи про отримані доходи від продажу сільськогосподарської продукції вони не надали. Ці громадяни задекларували до сплати 43,2 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб та 3,6 тис. грн. військового збору.

З початку дії операції «Урожай» проведено співбесіди з 43 виробниками сільськогосподарської продукції з питання працевлаштування найманих працівників та підвищення рівня заробітної плати. В результаті 36 аграріїв підвищили заробітну плату своїм працівникам.

Також слід відмітити, що тільки з початку липня сільгоспвиробниками працевлаштовано 45 найманих осіб.

Крім того, в результаті співпраці з Первомайською місцевою прокуратурою, а саме за їх матеріалами про використання земельних ділянок, по  2 громадянам нараховано земельного податку в сумі 980,0 грн. за 8,8 га та 3 фізичним особам - підприємцям нараховано земельного податку  в сумі 9134,1 грн. за 56,6 га.

«Операція «Урожай» у Лозівському управлінні Головного управління ДФС у Харківській області  продовжується», - підкреслила Яна Конюк.

Сюжет про цю подію буде висвітлено в сюжеті ТРК «Сігма».