Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Операції «Урожай» - у формі діалогу з суб’єктами господарювання Красноградщини

16.07.2019

В ході операції «Урожай» органами фіскальної служби в установленому порядку проводяться комплексні контрольні заходи за виплатою реальної заробітної плати працівникам, зайнятим у сільському господарстві, на всіх етапах виробництва, зокрема на етапі посівної кампанії, обробки та збирання урожаю, реалізації сільськогосподарської продукції тощо.

У формі діалогу з суб’єктами господарювання та керівниками господарств в Південному управлінні, за участю заступника начальника управління-начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Людмили Марченко, проводяться заслуховування керівників господарств району та фізичних осіб. Зокрема, активізована робота з громадянами та ФОП, які мають у власності та користуванні земельні ділянки більше 2,0 га та 50,0 га, та які, згідно офіційної інформації, власними силами обробляють такі земельні ділянки.

Під час заходів обговорюються питання неприпустимості допуску до роботи найманих працівників без належного оформлення з ними трудових відносин, нарахування виключно легальної заробітної плати, яка повинна бути не менше мінімальної та  відповідати  дійсним нарахування.

Також аграріям роз’яснюють, що при виплаті заробітної плати працівникам необхідно нараховувати та сплачувати відповідні податки: податок на доходи фізичних осіб та ЄСВ. Адже це забезпечить надходження до місцевого бюджету та забезпечить соціальний захист робітникам.