Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Ізюмщині відбулась зустріч з аграріями в рамках операції «Урожай»

15.07.2019

Триває операція «Урожай», проведення якої розпочато ДФС України. Її мета - упередження схем ухилення від оподаткування сільськогосподарськими товаровиробниками, проведення перевірки дотримання вимог чинного законодавства, що регулює земельні відносини, виявлення необлікованих найманих працівників, легалізація заробітної плати в аграрному секторі.

Ізюмське управління ГУ ДФС у Харківській області також активно долучається до проведення даної операції. В ході цієї операції особлива увага приділена залученню до декларування та повноті сплати податків громадянами, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу, а також надають послуги сільгосптехнікою з обробітки землі.

Як зазначила начальник Ізюмського управління Галина Тимофієва на черговій зустрічі з аграріями, пріоритетним напрямком проведення операції "Урожай" є широкомасштабна роз'яснювальна робота, щодо переваг офіційного оформлення трудових договорів та застосовуння штрафних санкції за порушення норм законодавства про працю.

"Операція триватиме до повного збору врожаю, а разом з нею триватиме і робота органів фіскальної служби в напрямку легалізації використання праці тих людей, які важко працюють, а натомість позбавлені соціальних гарантій. Тому суб'єктам господарювання краще завчасно подбати про декларування найманої праці. Натомість робітникам треба вимагати офіційного працевлаштування та повідомляти про факти несумлінного ставлення роботодавця," - зазначила Галина Миколаївна.