Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У Східному управлінні відбулась зустріч із суб`єктами господарювання щодо детінізації заробітної плати

12.07.2019

Нещодавно у Східному управлінні ГУ ДФС у Харківській області проведено співбесіду із суб’єктами підприємницької діяльності Індустріального, Немишлянського, Слобідського та Основ’янського районів.

Присутнім керівникам підприємств та фізичним особам - суб'єктам підприємницької діяльності надано рекомендації щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам. Начальник Східного управління Наталія Свєтош та заступник начальника управління Інесса Якименко наголосили на дотриманні  державних гарантій в оплаті праці юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю.

«Заробітна плата працівників повинна бути вищою за мінімальний розмір заробітної плати та відповідати займаним посадам»,- відмітила Наталія Свєтош.

Окремо посадовці звернули увагу присутніх на необхідність своєчасного та повного нарахування і сплати до бюджету єдиного внеску у порядку та за формою, що визначені діючим законодавством.

За результатами обговорення, суб’єктам підприємницької діяльності, у яких середньомісячна заробітна плата менша за мінімальний розмір встановлений законодавством України, доручено переглянути систему оплати праці.

Такі зустрічі із суб'єктами підприємницької діяльності проводяться систематично, з метою підвищення рівня заробітної плати та збільшення надходження платежів до бюджету.