Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань підвищення рівня заробітної плати

05.07.2019

Нещодавно відбулось чергове засідання робочої групи з питань підвищення рівня заробітної плати з суб’єктами господарської діяльності щодо легалізації зайнятості та дотримання трудового законодавства за участю заступника начальника Східного управління Інесси Якименко; фахівців Управління праці та соціального захисту населення  Слобідського району м. Харкова, представників Слобідського об’єднаного управління Пенсійного фонду у м. Харкові, представників адміністрації Слобідського району ХМР.

На засіданні були запрошені  представники підприємств, організацій, установ та фізичні особи-підприємці району, найманим працівникам яких  було нараховано заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Запрошені керівники підприємств надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального,  розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення.

У ході засідання присутнім підприємцям в черговий раз нагадали про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів.

За результатами засідання робоча група вирішила проводити активну інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.