Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Проведення операції «Урожай» в Південному управлінні

05.07.2019

В рамках проведення операції «Урожай» Південним управлінням проводяться заходи направлені на роз’яснення вимог чинного законодавства під час провадження діяльності суб’єктів господарювання, яке регулює земельні відносини, питання оподаткування, оформлення використання та оплати найманої праці, легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Нещодавно в приміщенні Південного управління за участю начальника управління Вікторії Возної відбулися заслуховування керівників сільгосппідприємств, фермерських господарств та суб’єктів господарювання району.

Начальник Південного управління Вікторія Возна зазначала, що заходи у рамках операції "Урожай 2019" направлені на протидію оборудкам у сфері земельних відносин, максимального залучення до декларування отриманих доходів,  підвищення рівня виплати заробітної плати і як результат – збільшення сум надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Задля успішного проведення операції визначено механізми з виявлення тіньових користувачів землі та посилено співпрацю усіх гілок влади на місцях.