Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Південне управління: Особлива увага наданню сервісної допомоги платникам податків

12.06.2019

Так за січень - травень поточного року працівниками  ЦОП Південного управління було надано  9554 адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг та приймання звітності.

Найбільше послуг було надано  з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків - 3735, та з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки, їх отримали 3517 фізичні особи, 5 громадян звернулися за внесенням до паспорту громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Фахівцями управління зареєстровано 560 платників єдиного податку та надано 538 витягів з реєстру платників єдиного податку, видано 239 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюється органами доходів і зборів та 147 довідок про подану декларацію про майновий стан та доходи. Зареєстровано 352 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку та 50 книг обліку доходів і витрат, які ведуть фізичні особи - підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, 230 книг обліку розрахункових операцій та 65 розрахункових книжок. Зареєстровано 55 реєстраторів розрахункових операцій.

Для забезпечення комфортних умов платникам податків та громадянам постійно надаються консультативні та інформаційні послуги. Створено належні умови  щодо заповнення податкових декларацій, звітів, платіжних документів на перерахування  податків і зборів до бюджетів.

Центр обслуговування платників надає послуги щоденно в робочі дні з 9-00 до 18-00 год., у п’ятницю – з 9-00 до 16-45 год., суббота, неділя – вихідні. Обідня перерва – з 13-00 до 13-45 год.

В  останній день граничного строку подання податкової звітності час роботи ЦОП продовжується до 20-00 год.