Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Понад 26 тисяч платників Київського та Московського районів отримали адміністративні послуги

10.06.2019

За п’ять місяців 2019 року до Центру обслуговування Київського управління фіскальної служби Харківської області звернулося 26108 тисяч платників.

Найбільшим попитом користувалась послуга з  видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків здійснювалась 6358  разів.

З початку року 4278  підприємців звернулись до ЦОП за витягами з реєстру платників єдиного податку, 2678 – за проведенням реєстрації книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат. 231 особа скористалася послугою з видачі підтвердження статусу податкового резидента України, а 2484 – стосовно довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету.

Для індивідуального підходу до кожного платника та ефективної системи обслуговування у Центрі працює консультант – модератор, який допомагає платникам у пошуку відповідної інформації на стендах, заповненні документів тощо. 

Центр обслуговування платників  працює з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – 9:00 до 16:45. Обідня перерва – з 13:00 до 13:45.