Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Харківському управлінні проведено засідання «круглого столу»

06.06.2019

Днями керівником Харківського управління ГУ ДФС у Харківській області було проведено засідання «круглого столу» за участі представників суб’єків підприємницької діяльності, в ході якого були обговорені питання щодо ліцензування деяких видів підприємницької діяльності.

Начальник Харківського управління Артур Праскурін, повідомив учасникам заходу, що до недавнього часу кількість ліцензованих видів діяльності складала близько 120, та на даний час кількість ліцензованих видів підприємництва скоротилася до 80. Проте, окремі види підприємницької діяльності, які безпосередньо впливають на здоров’я людей, навколишнє природне середовище та безпеку дер­жави і суспільства, потребують спеціального дозволу — ліцензії.

Так, з 01.07.2019 набувають чинності зміни до Податкового кодексу України, внесені Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів», в частині запровадження ліцензування певних видів господарської діяльності та введення в дію Єдиного реєстру ліцензіатів та місць обігу пального.

До переліку нових видів відтепер буде включено ліцензії: на право виробництва пального, на право оптової торгівлі пальним, на право роздрібної торгівлі пальним та на право зберігання пального.

В ході зустрічі керівник Харківського управління особливу увагу звернув на відповідальність суб’єктів господарювання, передбачену статтею 17 Закону України від 19.12.1995 № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», згідно якої до суб'єктів господарювання застосовуватимуться фінансові санкції у вигляді штрафів у разі:

- виробництва пального без наявності ліцензії – 1 000 000 гривень;

- оптової торгівлі пальним або зберігання пального без наявності ліцензії – 500 000 гривень;

- роздрібної торгівлі пальним без наявності ліцензії – 250 000 гривень.