Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Харківському управлінні відбулось засідання круглого столу

16.05.2019

На порядок денний засідання «круглого столу» в Харківському управлінні Головного управління ДФС у Харківській області були винесені питання щодо подолання тіньової зайнятості та легалізації робочих місць.

Під час відкритого діалогу учасники заходу розглянули ряд проблемних питань щодо легального оформлення найманих працівників та їх соціального захисту, додержання державних гарантій  щодо виплати мінімальної заробітної плати.

Начальник Харківського управління Артур Праскурін в ході зустрічі акцентував увагу присутніх на тому, що мати легалізовані та оформлені належним чином трудові відносини наразі краще і вигідніше для всіх, адже для найманих осіб – це соціальні гарантії, а для роботодавців – уникнення чималих збитків у вигляді штрафів.

Слід зазначити, що завдяки запровадженим заходам з детінізації відносин у сфері зайнятості населення та посиленню роз’яснювальної роботи роботодавці продовжують активно оформлювати трудові відносини з найманими працівниками.

Так, з початку року роботодавці легалізували працю 8 244 найманих осіб, що на 686 осіб більше, ніж за відповідний період минулого року.

Результатом легалізації стали додаткові надходження до бюджету, зокрема податку на доходи фізичних осіб, єдиного соціального внеску та військового збору.